Співпраця з командою “Почути серцем”

24 травня 2019 року в Екопарку Фельдмана команда “Почути серцем” встановила першу інтерактивну українську дактильну абетку. Дерев’яна конструкція була створена руками нечуючої молоді КЗ “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради за допомогою небайдужих харків’ян, а також  виступи нечуючої молоді – танці та пісні на жестовій мові.

Учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»    долучилися до заходу, підтримали друзів та подарували запальні танці усім бажаючим. Це вже не перший спільний проект двох ініціативних команд

Наприкінці події гості Екопарку почали підходити до дактильної абетки, вивчати та відтворювати літери за допомогою рук. Це найважливіший етап на шляху до об’єднання двох світів – людей чуючих та людей, які спілкуються мовою жестів.

Завдяки таким заходам учасники проекту «Почути серцем» закладають основу іншого ставлення до існуючих у суспільстві бар’єрів, демонструючи тим самим, як обмеження можна перетворювати на нові можливості.