Практика студентів УІПА факультету «Практична психологія»

З 15 січня по 24 лютого 2018 року на базі  ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» під керівництвом практичного психолога ліцею Порункової Юлії Олександрівни,  проходили діагностично-корекційну практику студенти Української інженерно-педагогічної академії факультету «Практична психологія».

За час проходження практики студенти  познайомились з планом роботи, корекційними програмами, методикою роботи практичного психолога в системі професійної освіти. Вивчили нормативно-правову документацію та функціональні обов`язки практичного психолога.

Провели кілька діагностичних досліджень: «Соціометрія», методика СЖО Леонтьєва, діагностика стресостійкості, а також, проективні методики: «Оцінка емоційного стану», «Пташка на дереві».

Студенти 3 курсу УІПА познайомились з роботою БФ «Благо», прийняли участь у тренінгах фонду з учнями ліцею, та пограли у настільну гру «Наркотики – не моя тема!».

Студенти 4 курсу провели для учнів ліцею цикл тренінгів для розвитку конструктивного спілкування та тренінгове заняття для викладачів ліцею «Профілактика стресів. Стресостійкість».

Практиканти-психологи володіють навичками та знаннями з вікової психології, проведення тренінгових вправ, уміння тримати увагу учнівської групи та дуже якісно готували матеріали для роботи з учнями та педагогами, показали високий рівень, чим заслужили гарну оцінку своєї роботи, що в подальшому вплине на свідомий вибір місця проходження практики та роботи майбутніх психологів. Сподіваюсь, що ми залишили гарне враження про наш ліцей та допитливих підлітків.

Учні ліцею також задоволені спілкуванням зі студентами та чекатимуть на подальші зустрічі з ними та плодотворну співпрацю наступного року.