Профорієнтаційний захід «Ярмарок професій»

16 березня 2017 року у Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій». Понад 500 дітей із 19 шкіл дізнались про професії, затребувані на ринку праці. Тому і ДНЗ «Харківський ПЛБТ» отримав запрошення від організаторів заходу – Харківського обласного центру зайнятості та управління освіти Індустріального району Харківської міської ради.

Керівник гуртка – Доля С.Є. та група учнів, які навчаються професії  «Перукар» на чолі з майстром в/н – Шрамовою К.Є. розповіли про спеціальності, які можна здобути   у ліцеї, ознайомили з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів,  тощо. Майбутні випускниці провели майстер-клас з перукарської майстерності “косоплетіння”.

Підводячи підсумки, можна зазначити зацікавленість відвідувачів до професій, які надає ДНЗ «Харківський ПЛБТ», тому що навіть школярі розуміють: людина, яка вміє робити будівельні ремонти або працює в сфері побуту, зокрема перукарем, ніколи не залишиться без заробітку і навіть у наш досить нелегкий час почувається впевнено.