12 лютого 2016 року представники Української інженерно – педагогічної академії (УІПА) відвідали наш навчальний заклад з метою допомоги учням ліцею пройти реєстрацію для участі у складанні іспиту ЗНО.
Реєстрація учнів на іспит ЗНО
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
12 лютого 2016 року представники Української інженерно – педагогічної академії (УІПА) відвідали наш навчальний заклад з метою допомоги учням ліцею пройти реєстрацію для участі у складанні іспиту ЗНО.