Семінар «Місце і роль педагогів у системі роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання»

          З метою виховання підростаючого покоління, посилення національно-патріотичного та  навчально-виховного процесу, у рамках реалізації освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» 17 лютого 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківським державним будинком художньої та технічної творчості на базі Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова проведено навчально-практичний семінар заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів з навчально-виховної роботи за темою: «Місце і роль педагогів у системі роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання».

На семінарі обговорювалися питання завдань та функцій педагогічних працівників в роботі з національно-патріотичного виховання, ролі особистості керівників гуртків у розвитку творчих, інтелектуальних та духовних здібностей учнів.

Учасником семінару був  наш учень, лідер  учнівського самоврядування Невдоха Кирило, який ознайомив усіх присутніх з діяльністю гуртка «Дозвілля» та добровільного об’єднання  військово-патріотичного підрозділу «Витязь» ДНЗ «Харківський ПЛБТ».