Сучасні педагогічні технології, інновації, проекти та ін.

 

Майстер-клас

22 жовтня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено майстер-клас з професії «Муляр» для учнів першого курсу на тему «Кладка простих конструкцій з використанням сучасних технологій», який проводив майстер виробничого навчання Полєхін Микола Федорович.

Микола Федорович розповів коротку історію мурування стін. Показав за допомогою яких інструментів та пристосувань виконується мурування стін та розшивка вертикальних й горизонтальних швів. Продемонстрував на макеті способи розшивки швів традиційними розшивками: випуклою й ввігнутою.         Також була демонстрація мурування стін використання прутків, сучасних шаблонів для вертикальних та горизонтальних швів й кутників для шнура-причалки. Учні з задоволенням використали змогу попрацювати сучасними засобами мурування стін.

Обласний семінар з хімії

06.09.2018 в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів хімії, біології й екології за темою: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії, біології й екології».

На обласному заході були представлені доповіді:

  1. Методи формування ключових компетентностей на уроках хімії, біології, екології. Гоєнко Л.В. , викладач біології та хімії ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».
  2. Використання STEM-технологій на уроках предметів природничо-математичних дисциплін. Єрмакова Н.В., викладач біології та хімії Центру професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова.
  3. Використання освітньої технології BYOD на уроках біології та екології. Лепшеєва В.В.,  викладач біології та хімії ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»
  4. Методичні рекомендації щодо викладання хімії, біології та екології у 2018/2019 навчальному році. Дробна В.А., методист НМЦ ПТО у Харківській області.

Також учасники семінару-практикуму відвідали відкритий виховний захід – Засідання біологічної студії за темою «Раціональне харчування: модна тенденція чи необхідна складова здоров’я», який провела викладач хімії та біології Гоєнко Л.В. Методична тема: формування здоров’язбережувальної компетенції учнів інтерактивними засобами.

Майстер-клас «Sandal»

           22 грудня 2015 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов майстер-клас на тему «Впровадження інноваційних виробничих технологій в навчальний процес». Роботу з декоративними матеріалами фірма «Sandal» продемонстрував представник фірми Олег Коваленко. Ним були показані найрізноманітніші види декоративного оздоблення поверхонь такими шпаклівками як: «Velveton», «Atakama», «Venetian Texture», «Mizurі», «Traventino», «Marseliskiy Wax», «Andaluskiy Wax» та багато інших. Привітав всіх учасників заходу депутат Харківської міської ради Лесик Андрій Анатолійович. Найактивніші учасники, учні та майстри в/н, змогли попробувати нанесення шпаклювальних мас та лесируючих покриттів на поверхню. Результатом цього заходу є одержання сертифікатів майстрами виробничого навчання та трансляція відеоролика по телебаченню.