4 травня 2016 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» на виховний захід присвячений Великодню був запрошений протоієрей Сергій – священнослужитель Храму Святого священномученика Олександра, архієпископа Харківського. На заході отець Сергій розповів про свято Світлого Воскресіння Христового, а також промовивши молитву окропив всіх присутніх святою водою, вітаючи із Великоднем.
Світле Христове Воскресіння
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)