Святковий концерт до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Незабаром всі ми будемо святкувати річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні. Вже минув 74 – й рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий , вистражданий, оплачений найвищою ціною, людських життів. Усе далі й далі відходять грізні й важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. 2 травня 2019 року в  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся святковий концерт до Дня Перемоги, на який завітали почесні гості – голова комісії по роботі з молоддю Ради ветеранів Немишлянського району Пудінов  Володимир Васильович та члени Ради ветеранів.

Учні розпочали захід відеопрезентацією про воєнні роки, розказували вірші, співали пісні про героїв, які віддали своє життя за Перемогу. Адміністрація центру та викладачі також долучилися до концерту і виконали декілька музикальних композицій.

Ми повинні пам’ятати подвиг, безцінну самопожертву учасників бойових дій. Людей, які перенесли чорний морок окупації, тих, хто самовіддано працював в тилу для перемоги, тих, хто перебував в рабстві за кордоном.

На останок ветерани побажали учням гарного навчання, мирного неба над головою та міцного здоров’я.