Свято вишиванки

16  травня 2019 року  Україна святкує  Всесвітній день вишиванки.  Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято відзначається в третій четвер травня.  Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються.

У цей день в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося свято  вишиванки. Спочатку бібліотекар Данилова Н.Ю. ознайомила всіх присутніх з книжковою виставкою « Вишивана моя Україна», потім  учні створили символічну «вишивану карту»,  яка представлена  з візерунків  відповідно до кожної  області  України.

Адміністрація центру також долучилася до свята, і подвір’я центру  замайоріло  різнобарвними візерунками української вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що  учні  відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.