4 лютого 2016 року з учнями, що мешкають в гуртожитку був проведений тренінг на тему «Я+інші». Мета тренінгу формування у підлітків навичок групової взаємодії та ефективного спілкування. Тренінг пройшов у дружній атмосфері під час чаювання. Учні дізналися про нові шляхи пошуку взаємопорозуміння між собою, взяли участь в практичних завданнях та цікаво і з користю провели час.
Тренінг та чаювання для учнів ліцею, що мешкають у гуртожитку
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)