Урочиста лінійка з нагоди Дня знань

2 вересня 2019 року в Державному навчальному закладі  «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася святкова лінійка до Дня знань. День знань, початок нового навчального року для багатьох юнаків та дівчат, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже їх чекають нові оновлені навчальні аудиторії, майстерні, кваліфіковані викладачі та захоплююче учнівське життя і нові друзі.

    На святі були присутні  батьки, викладачі, майстри виробничого навчання та почесні гості. Директор Юкляєвська Наталія Вікторівна привітала  всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу нових професій, побажала всім учням міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень, за допомогою вчителів, майстрів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

     На лінійці були присутні почесні гості: Давидова Юлія Володимирівна – методист НМЦПТО в Харківській області, Іванов Віктор – голова громадської організації «Будівельна спілка «Флагман», Босенко Евгеній Іванович – начальник навчально-курсового комбінату тролейбусного депо №2 та настоятель Олександрівського собору отець Сергій.

Наприкінці були нагороджені найкращі групи та учні за результатами минулого навчального року.

Свято продовжилось молитвою на благословення й добру справу та початок навчального року, яка завершилась кропленням святою водою усіх присутніх.

На закінчення урочистої лінійки всіх учнів запросили на перший урок навчального року, за основу якого взято національно-патріотичне виховання наших дітей – «Мій Харків- моя Батьківщина»