Урочисте покладання квітів до меморіалу загиблих

9 травня вся наша ненька-Україна схиляє чоло у скорботі аби вшанувати пам’ять жертв війни. Кожен раз в цей День ми згадуємо… Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас…

Сонячним ранком 8 травня 2018 року, відбулося покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів в Основ’янському парку відпочинку, в якому взяли участь учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ», а також, на чолі з заступником директора по НВР Кісь С. П. учні відвідали Меморіал слави в Лісопарку, де урочисто поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.