Урочистості з нагоди вручення дипломів

23 лютого 2018 року в актовій залі ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника.

Гостями урочистостей були педагоги, співробітники ліцею, учні, батьки та друзі випускників, гості.

Хвилюючим це свято стало для випускників професій «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», «Озеленювач», «Штукатур», які отримали документ освіченості та інтелекту, творчості й таланту – диплом державного зразка і дороговказ у доросле життя.

Щирими були слова — звернення до випускників, привітання та побажання найкращої долі директора ліцею Н.В. Юкляєвської, яка побажала, щоб знання, отримані в навчальному закладі стали запорукою вагомих здобутків і першою сходинкою до омріяних вершин, щоб кожен випускник реалізував себе в професійній діяльності.

Диплом – це один з найперших і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в ліцеї знання, уміння, навички все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту. Варто відмітити, що диплом кваліфікованого робітника – це лише перший етап у професійному зростанні.

В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ,

КВАЛІФІКОВАНІ РОБІТНИКИ!