Відкритий урок виробничого навчання

12 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» в рамках обласного семінару-практикуму для заступників директорів з навчальної роботи та методистів майстер виробничого навчання Полехін Микола Федорович провів відкритий урок виробничого навчання на тему: «Кладка арочних перемичок» в групі  М-6 з професії «Муляр».

Мета уроку виробничого навчання передбачала: сформувати в учнів уміння та навички по виконанню кладки арочної перемички; розвити  пізнавальну активність та самостійність, увагу, спостережливість, логічне мислення, вміння використовувати теоретичні знання на практиці.

Форму навчання було вибрано бригадну та «в парах». Під час проведення уроку був використаний метод  інтерактивного навчання: ділова гра «Виробнича нарада». Для підвищення рівня мотивації майстер в/н використав демонстрацію прикладів арочних перемичок на мультимедійній дошці та розповів про їх значення в будівництві.

 З метою актуалізації опорних знань та умінь, були використані методи:- репродуктивний, – проблемно-пошуковий,  словесний, наочний, практичні методи навчання: виконання практичних вправ, тестових завдань. Ступінь засвоєння учнями матеріалу вступного інструктажу на високому рівні. Мета уроку  була досягнута.