Відкритий урок виробничого навчання

2 квітня 2017 року було проведено відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр» в групі М-3. Урок проводив майстер виробничого навчання Полехін Микола Федорович.

Урок було проведено відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти з професії  7122 «Муляр», на тему: «Кладка стовпів 2х2 цеглини за трирядною системою перев’язування швів».

Метою уроку було навчити учнів прийомам і методам мурування стовпа, правильної технології й послідовності її виконання; сприяти розвитку спостережливості, здатності мислити логічно, щоб завжди змогли прийняти правильне рішення в будь-яких проблемних ситуаціях; виховати почуття колективізму, вміння працювати в бригаді.

Метою підвищення рівня мотивації була розповідь про значення цегляних стовпів будівель, навів приклади визначних споруд з колонами в місті Харкова з демонструванням на екрані. Зв’язок виробничого навчання з технологією кам’яних робіт, матеріалознавства, охорони праці, будівельного креслення та основи архітектури. Всі практичні покази, як свої так і учнів, коментував. Структура уроку відповідала методичним вимогам. Форми навчання вибрані з урахуванням освітніх вимог та особливостей учнів.

Урок поставленої мети досяг.