Відкритий урок з електротехніки

12.03.2019 р. викладач електротехніки Карцева О.Ф. в групі Ас-74 провела відкритий урок на тему «Електробезпека. Аналіз небезпеки електричних мереж, технічні способи і засоби захисту від враження електричним струмом».

Мета уроку передбачала: навчити розрізняти схеми дотику, визначати небезпеку в кожній схемі; ознайомити з технічними способами захисту від електричного струму; розширити знання про електробезпеку та засоби захисту від ураження електричним струмом.

Актуалізація опорних знань шляхом фронтального опитування забезпечила логічний зв’язок навчального матеріалу. Вивчення нової теми проходило з використанням наочності – таблиці «Надання допомоги потерпілому при ураженні електричним струмом», «Трансформатори». Урок супроводжувався демонстрацією мультимедійної презентації. Учні користувалися опорним конспектом, де були вміщені основні поняття, схеми заземлення та занулення, що сприяло кращому засвоєнню учнями нового матеріалу. Викладач структурувала навчальний матеріал так, що способи і засоби захисту від ураження електричним струмом розглядались від найпростіших до технічно складних.

Для закріплення вивченого матеріалу викладач використала групову форму роботи: учні в групах виконали завдання та розгадали кросворд.

Мета уроку була досягнута.