Відкритий урок з предмета «Математика»

20 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Зінківська Оксана Геннадіївна провела відкритий урок з предмета «Математика» за темою: «Розв’язування ірраціональних рівнянь». Урок було проведено з учнями групи АС-84, першого курсу, з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Дана тема уроку входить до складу загальної теми «Функції та їх властивості» і відповідає чинній програмі з математики рівня стандарту. Урок пройшов на достатньому рівні, перевірка домашнього завдання та актуалізація опорних знань були проведені у формі інтерактивних вправ «Знайди помилку», «Незакінчені речення», під час пояснення нової теми використовувались дидактичні матеріали та мультимедійний супровід  який сприяв кращому засвоєнню нового матеріалу, а також під час закріплення матеріалу учні самостійно розв’язували задачі.

У цілому урок був спрямований на формування математичної та процедурної компетентності ( уміння розв’язувати типові задачі).