Відкриття навчально-практичного центру «Снєжка» в ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей»

09 листопада 2017 року директор ліцею Юкляєвська Наталія Вікторівна прийняла участь у офіційній церемонії відкриття навчально-практичного центру «Снєжка» в ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» по підготовці кваліфікованих робітників за професією «маляр».  Центр створений завдячуючи соціальним партнерам ТзОВ «Снєжка- Україна», яке вже 15 років успішно працює на лакофарбовому ринку України, володіє сучасними матеріалами та технологіями, новими практиками їх використання у будівельній галузі. 02-03 листопада 2016 року між Міністерством освіти і науки України та ТзОВ «Снєжка- Україна» було підписано Меморандум про співпрацю, що передбачав створення навчально-практичних центрів галузевого спрямування у закладах професійної освіти відомим виробником лакофарбових матеріалів «Снєжка».

Колектив Броварського професійного ліцею з цією визначною подією привітав директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України Микола Кучинський.  З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійно-технічної освіти МОН України Сергій Коваленко і зазначив, що на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей » вже відкрито восьмий в Україні навчально-практичний центр «Снєжка» по підготовці кваліфікованих робітників за професією «маляр». Свої вітання висловила заступник директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ярослава Тростянська та зазначила, що Київщина пишається високою довірою міжнародних партнерів у галузі професійно-технічної освіти.
Зі словами подяки Броварській громаді за щиру гостинність виступив генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» пан Марек Павлусь.
Начальник відділу професійних навчань та технічних консультацій компанії «Снєжка-Україна» Орест Жураківський презентував продукцію компанії «Снєжка» та запросив директорів ПТНЗ України до подальшої співпраці.