18 лютого 2023 року для здобувачів освіти з групи Ас – 23, майстром виробничого навчання Кітіциною К.В. був проведений відкритий виховний захід « Безпечне освітнє середовище в умовах дистанційного навчання». Учні прослухали корисну і важливу інформацію, яка є необхідною в умовах сьогодення. Сподіваємось, що знання отримані під час заходу, допоможуть учням у критичних ситуаціях.
Виховний захід « Безпечне освітнє середовище в умовах дистанційного навчання».
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)