21 січня 2016 року бібліотекарем ліцею був проведений виховний захід присвячений річниці пам’яті Холокосту на тему «Не маємо право забути». Учні 2 курсу групи ШМ-22 ознайомилися з виставкою літератури відповідної тематики. Їм було продемонстровано документальний відеофільм про концентраційні табори у фашиській Німеччині. Зацікавлені учні ознайомилися зі списком та фотоматеріалами жертв, що загинули у Дрогобицькому Яру.
Виховний захід до Дня пам’яті Холокосту
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)