26 січня 2023 року для учнів з військово – патріотичного підрозділу «Терміти», викладачем Михайличенком Ю.Е., був проведений виховний захід « Патріотичне виховання – основа стабільного розвитку Держави». Адже патріотичне виховання покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил.
Виховний захід « Патріотичне виховання – основа стабільного розвитку Держави»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)