Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти  з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

23 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

     Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Електроматеріалознавство», «Технологія електромонтажних робіт», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Основи електротехніки»,  в кількості  60 тестових завдань.

  Практичний етап складався з одного завдання: Складання  ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійної схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту.