Всеукраїнський фестиваль столярної справи – «Remeslo – 2017»

16-17 вересня 2017 року в Києві пройшов Перший Всеукраїнський фестиваль столярної справи – «Remeslo – 2017», в якому взяв участь і наш навчальний заклад.

Директор Центру Наталія Вікторівна Юкляєвська на фестивалі виступила з презентацією про навчання учнів за спеціальність “Столяр” в ДНЗ “Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості”.

Фестиваль REMESLO -це унікальний шанс побачити і поспілкуватися з креативним центром деревообробного справи України, дізнатися про новинки у галузі виробництва та обладнання, інструменти, познайомитися з новими видами матеріалів і сировини, дізнатися про навчальні заклади України та освітніх програмах, які готують фахівців деревообробної промисловості і отримати роботу в даній галузі.

На фестивалі були представлені: виробники предметів інтер’єру, виробники матеріалів для столярних виробів, компанії з продажу технологій і обладнання, представники Вузів, курсів, шкіл освітньо-профільних програм деревообробної та меблевої промисловості, ярмарок вакансій столярної та меблевої галузей.

Мета фестивалю: створення сучасної інтерактивної комунікаційної платформи для популяризації та підвищення іміджу столярної справи і ремісничих спеціальностей.