Художня самодіяльність

Звітній концерт ДНЗ «Харківський ПЛБТ»

«НАТХНЕННІ ВІРОЮ В УКРАЇНУ»

27 грудня 2016 року  відбувся звітній концерт ДНЗ «Харківський ПЛБТ» в рамках обласного огляду–конкурсу художньої самодіяльності під девізом: «НАТХНЕННІ ВІРОЮ В УКРАЇНУ». У концерті були представлені всі жанри: вокальний, інструментальний, танцювальний, драматичний. У концерті взяло участь до 70 осіб. Серед учасників були учні 1-3 курсів, майстри виробничого навчання, викладачі ліцею. Кожен виступ було перейнято думкою про майбутнє України. Свої серця, надії, творчість – тобі подарували ми, Україно! Заключному концерту передували відбіркові огляди художньої самодіяльності, у яких свою творчість продемонстрували понад 100 учасників.

Концерт до Дня народження ліцею

05 грудня 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбувся святковий концерт присвячений Дню народження ліцею. Це най улюблені святом нашого навчального закладу було не просте свято, яке ми святкуємо щороку, тому що воно є. У пишній актовій залі нашого ліцею, зібралися всі учні, педагоги, працівники та гості які хотіли привітати ліцей з Днем народження. З незабутніми, щирими словами привітання звернулася до всіх запрошених директор ліцею – Наталія Вікторівна Юкляєвська. Не залишили нікого байдужими презентації професій всіх груп. Учні разом з майстрами старанно та ретельно готувалися: це були і пісні, і танці, і вірші, дуже цікаві відео ролики. Під час проведення свята учні зізнавалися в коханні до ліцею та педагогів. Окрасою свята став виступ шумового оркестру, який вразив присутніх несподіваним виконанням сучасних композицій. Цікавим виявилося привітання від учнів, які проживають у гуртожитку. Учні разом з вихователями зняли відео ролик під назвою «Один день із життя гуртожитку», від якого всі залишилися в захваті. Було музичне привітання від військово-патріотичного підрозділу «Вітязь». Хотілося б відзначити проведення та підбиття підсумків конкурсу на найкраще селфі учня з працівником ліцею, який присвячений Дню народження ліцею. І місце – Бабенко Олексій разом з соціальним педагогом; ІІ місце – Невдоха Кирило разом з юрисконсультом ; ІІІ місце – Іванова Оксана разом з вихователем . Наш ліцей – це заклад, де можна сміливо здійснити свої юні мрії та сподівання, де усе переплелось: юність, романтика і реальне життя, наука і технології, мрії і дійсність. Наш концерт подарував всім присутнім багато радощів та щастя.

Святкування Дня закоханих

12 лютого 2016 року в нашому ліцеї відбувся конкурс на найкраще побажання до Дня Святого Валентина, результати конкурсу будуть оголошені 15 лютого на лінійці. Під час заходу учнівське самоврядування привітали всіх учнів ліцею зі святом.

Загальноліцейний Конкурс талантів

8 лютого 2016 року на лінійці було нагороджено найкращі групи, за участь в загальноліцейному Конкурсі талантів присвяченому до Дня соборності України.

Святкування Дня студента

25 січня 2016 року в ліцеї відбувся урочистий захід присвячений Дню студента. Під час заходу учнівське самоврядування поздоровило учнів зі святом та підготувало святкові номери самодіяльності. В залі панувала святкова та урочиста атмосфера. Після святкового концерту учням були видані смачні презенти, вони залишилися задоволеними та вдячними за привітання.

Новорічний концерт

24 грудня 2015 року у нашому ліцеї відбувся святковий новорічний концерт. У святі приймали участь учні І, ІІ,І ІІ курсів, а також були запрошені випускники ліцею. Свято пройшло у веселій та дружній атмосфері. По закінченню концерту учні-сироти отримали новорічні подарунки.

Святкове привітання з нагоди дня Святого Миколая

18 грудня 2015 року в актовій залі ліцею відбулось святкове привітання учнів з нагоди дня Святого Миколая трупою аматорського театру «Калейдоскоп»

Ми – будiвельники майбутнього!

22 квiтня 2015 року в лiцею вiдбувся конкурс cеред команд КВК. Команди пiдготували вiзитiвку “Гостi з майбутнього”, показ дiзайнерського одягу “Спецiвка майбутнього”, музичне домашнє завдання та конкурс капiтанiв “Прораб всьому голова”. Крiм того, вiдбувся конкурс вболiвальникiв. Найбiльш кмiтливими та веселими журi визнало команду “Монолiт” групи ШМ-12.