19 лютого 2016 року відбувся виховний захід із учнями групи Ш-1 під назвою: «Я громадянин і патріот України». Учні приймали участь у проведенні заходу та активно відповідали на питання вікторини «Знавці нашої культури». Переглянули відеоролик: «Я – патріот» та презентацію на дану тематику. Під час заходу учні розширили свої знання про рідну державу та розкрили суть понять «громадянин», «патріот», «патріотизм».
Я громадянин і патріот України
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)