12 жовтня 2015 року в рамках тижня фізичної культури та Захисту Вітчизни, та до свята Дня захисника України у спортивному залі ліцею відбулось загальноліцейне свято «Ну-мо, хлопці». Учні змагались у різноманітних конкурсах на силу та витривалість, важливим критерієм був командний дух. Прийняло участь 10 команд. Команда переможець буде нагороджена грамотою на лінійці.
Загальноліційний захід «Ну-мо, хлопці»
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)