Засідання методичних комісій суспільно-гуманітарної та природничо-математичної підготовки

13 листопада 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулося засідання методичних комісій суспільно-гуманітарної та природничо-математичної підготовки.

На засіданні були проаналізовані результати проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів загальноосвітньої підготовки в ліцеї й визначені переможці, які візьмуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах, спланована робота з підготовки переможців до ІІІ(обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад ЗОП.

Викладач Ніколаєва Н.С. виступила з доповіддю на тему: «Використання ІКТ на уроках зарубіжної літератури» з презентацією.

Голови методичних комісій Бочко О.В. та Якименко О.В. надали інформацію щодо реєстрації та проведення пробного тестування для випускників з ЗНО.

Розглядали план заходів щодо проведення предметних тижнів з інформатики, хімії та біології, правознавства та історії.

Обговорили організацію підготовки та проведення конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який буде проведено 15 листопада та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 19 листопада.