20 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся захист письмових екзаменаційних робіт учнів групи 2Ш-1 за професією «Штукатур».
Захист творчих робіт
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
20 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся захист письмових екзаменаційних робіт учнів групи 2Ш-1 за професією «Штукатур».