Звітна конференція «Презентація результатів проєкту «Підвищення потенціалу Державної служби зайнятості та інших стейкхолдерів у підготовці висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності»

05 липня 2023 року відбулася Звітна конференція «Презентація результатів проєкту «Підвищення потенціалу Державної служби зайнятості та інших стейкхолдерів у підготовці висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності». Захід проходив у змішаному форматі, очно з можливістю підключення онлайн. У конференції взяли участь представники GIZ GmbH, МОН України, ГО «Міжнародна фундація розвитку», а також представники центрів ПТО ДЦЗ і закладів П(ПТ)О, компаній, які працюють у сфері енергоефективних технологій, Державної служби зайнятості, Федерації роботодавців України.

В ході конференції було презентовано результати проєкту «Підвищення спроможності Державної служби зайнятості та інших стейкхолдерів у підготовці висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності», відзначено високі показники, яких вдалося досягнути за результатами його реалізації.

Проєкт технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (далі – проєкт FEER), який реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини та співфінансується урядом Швейцарії. Компонент проєкту «Професійні кваліфікації» спрямований на розвиток кваліфікаційних можливостей, орієнтованих на попит на ринку з акцентом на енергоефективність для працівників і молодих спеціалістів.