Бібліотека

Б і б л і о т е к а ,   д е   к н и ж о к   б а г а т о   т и с я ч …
Читальний в ній – великий світлий – зал:
П р о е к т   д и п л о м н и й   т у т   с п о к і й н о   т и   н а п и ш е ш …
Газету почитаєш і журнал.

    Бібліотека ліцею існує з дня заснування навчального закладу.

І є інформаційним центром забезпечення учнівського та педагогічного колективів необхідною інформацією, тому її основними завданнями є: виховання в учнів інформаційної культури, надання інформаційно-методичної допомоги керівникам та викладачам ліцею в організації навчально-виховного процесу, надання інформаційно-методичної допомоги учням в оволодінні основами наук та професійними знаннями, формування учнів основ інформаційної культури.
 176_s
 Фонд бібліотеки налічує 17495 примірників літератури; користування підручниками, довідковою літературою, навчально-методичною, професійною літературою, а також періодичними виданнями – безкоштовне.
Бібліотека має читальну залу на 12 посадових місць, де учні знайомляться з новинками літератури, періодичними виданнями, отримують кваліфіковану допомогу за всіма галузями.
В бібліотеці проводяться тематичні виставки до святкових і пам’ятних дат, виставки новинок професійної літератури; перегляд відеофільмів навчального та виховного характеру.
Щорічно для учнів та педагогічних працівників проводиться підписка на періодичні видання з урахуванням їх побажань та потреб на загальну суму 14000 грн.

Лінійка до Дня української писемності та мови

 13 листопада 2017 року  бібліотекарем Даниловою Н.Ю. була  проведена тематична лінійка до Дня української писемності та мови. Традиційно це свято відзначається в Україні 9 листопада, і  було офіційно впроваджено 1997 року. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора літописця. Тому і розмова наша велась про красу та багатство української мови. Було сказано про її походження та значення у житті  кожної  людини. А директор нашого ліцею Юкляєвська Н.В. закликала берегти рідну мову, не забруднювати її. Адже допоки жива мова – доти живий народ!

Звіт роботи бібліотеки за 2016-2017 н.р.

План роботи бібліотеки на 2017-2018 н. р