Бібліотека

Б і б л і о т е к а ,   д е   к н и ж о к   б а г а т о   т и с я ч …
Читальний в ній – великий світлий – зал:
П р о е к т   д и п л о м н и й   т у т   с п о к і й н о   т и   н а п и ш е ш …
Газету почитаєш і журнал.

    Бібліотека ліцею існує з дня заснування навчального закладу.

І є інформаційним центром забезпечення учнівського та педагогічного колективів необхідною інформацією, тому її основними завданнями є: виховання в учнів інформаційної культури, надання інформаційно-методичної допомоги керівникам та викладачам ліцею в організації навчально-виховного процесу, надання інформаційно-методичної допомоги учням в оволодінні основами наук та професійними знаннями, формування учнів основ інформаційної культури.
 176_s
 Фонд бібліотеки налічує 17495 примірників літератури; користування підручниками, довідковою літературою, навчально-методичною, професійною літературою, а також періодичними виданнями – безкоштовне.
Бібліотека має читальну залу на 12 посадових місць, де учні знайомляться з новинками літератури, періодичними виданнями, отримують кваліфіковану допомогу за всіма галузями.
В бібліотеці проводяться тематичні виставки до святкових і пам’ятних дат, виставки новинок професійної літератури; перегляд відеофільмів навчального та виховного характеру.
Щорічно для учнів та педагогічних працівників проводиться підписка на періодичні видання з урахуванням їх побажань та потреб на загальну суму 14000 грн.


Віртуальна виставка« Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського»

28 вересня 2018 року освітяни України та інших країн святкуватимуть 100-річчя від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, письменника, публіциста, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З цієї нагоди  бібліотекою  ДНЗ « Харківський ліцей будівельних технологій» була створена віртуальна виставка  «Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського».    Гуманістична, етична, національна спрямованість творчості В. Сухомлинського надали їй загальнолюдського й загальнопедагогічного звучання. Його книги видані 53-ма мовами загальним тиражем майже 15 млн примірників, а праця «Серце віддаю дітям» перекладена 30-ма мовами світу і вже витримала 54 видання.   Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з  виставкою.

Звіт роботи бібліотеки за 2016-2017 н.р.

План роботи бібліотеки на 2017-2018 н. р

Довідник бібліотекаря ПТНЗ.скачать