Бібліотека

Б і б л і о т е к а ,   д е   к н и ж о к   б а г а т о   т и с я ч …
Читальний в ній – великий світлий – зал:
П р о е к т   д и п л о м н и й   т у т   с п о к і й н о   т и   н а п и ш е ш …
Газету почитаєш і журнал.

    Бібліотека ліцею існує з дня заснування навчального закладу.

І є інформаційним центром забезпечення учнівського та педагогічного колективів необхідною інформацією, тому її основними завданнями є: виховання в учнів інформаційної культури, надання інформаційно-методичної допомоги керівникам та викладачам ліцею в організації навчально-виховного процесу, надання інформаційно-методичної допомоги учням в оволодінні основами наук та професійними знаннями, формування учнів основ інформаційної культури.
 176_s
 Фонд бібліотеки налічує 17495 примірників літератури; користування підручниками, довідковою літературою, навчально-методичною, професійною літературою, а також періодичними виданнями – безкоштовне.
Бібліотека має читальну залу на 12 посадових місць, де учні знайомляться з новинками літератури, періодичними виданнями, отримують кваліфіковану допомогу за всіма галузями.
В бібліотеці проводяться тематичні виставки до святкових і пам’ятних дат, виставки новинок професійної літератури; перегляд відеофільмів навчального та виховного характеру.
Щорічно для учнів та педагогічних працівників проводиться підписка на періодичні видання з урахуванням їх побажань та потреб на загальну суму 14000 грн.


Звіт роботи бібліотеки за 2016-2017 н.р.

План роботи бібліотеки на 2017-2018 н. р

Довідник бібліотекаря ПТНЗ.скачать