Церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

17 травня 2017 року у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбулась церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», яку провела Асоціація українських правників та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, за підтримки Українського фонду культури і Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра та за участю Київського університету імені Бориса Грінченка.

ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» переможець конкурсу в номінації відеосюжети – соціальний проект «Відкрийте свої серця», нагороджений Дипломом за 1 місце у VII Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» та Грамотою  Національної спілки журналістів України за активну участь у формуванні громадянського суспільства в Україні.

Вітаємо виконавців проекту – учнів ліцею, учнівське самоврядування, керівника проекту Сіпневську Галину Георгіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи з перемогою у конкурсі!

Головна ідея Конкурсу – популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.

Гостей та переможців привітав Президент Асоціації українських правників, Голова Журі академік Василь Костицький