22 травня 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» була проведена інформаційна лінійка, на яку були запрошені гості із Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова: зам. декана Будівельного факультету Угоднікова Олена Ігорівна та викладач кафедри Земельного адміністрування Родзинська Юлія Борисівна. Наші учні були проінформовані, та запрошені до навчання в університеті.
Інформаційна лінійка
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)