Архив

Бібліокафе «Літературний гурман» у рамках Всеукраїнського дня бібліотек

Щороку 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек, встановлений Указом Президента України у 1998 році. З нагоди цього свята у бібліотеці ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» привітно відчинило свої двері бібліокафе «Літературний гурман» у рамках Всеукраїнського дня бібліотек. З теплотою і зацікавленістю гості бібліокафе, учні з групи МГШМ – 12, здійснили відео подорож “Бібліотеками світу”, учні з групи 2О-3 – посмакували “літературними цікавинками до кави”, де бібліотекар Данилова Н.Ю. провела бібліографічний огляд літератури. Учні із задоволенням провели час, спробували порцію нових вражень і знань, отримали естетичне і літературне задоволення .

Краєзнавча екскурсія «Харків – від фортеці до столиці»

З метою формування в учнів високої патріотичної свідомості, почуття любові до рідної землі, її історії, пошани та небайдужості до життя видатних людей, що творили історію нашого  міста  бібліотекарем Даниловою Н.Ю. разом з майстрами виробничого навчання Синельниковою І.Ф. та Шрамовою К. Е. була проведена для першокурсників з групи П – 14 краєзнавча екскурсія нашим містом. Університетська гірка – кріпак пагорб, Вічний вогонь, Успенський і Благовіщенський собори, символ міста – Дзеркальний струмінь, пам’ятники В.П. Каразіну і Т.Г. Шевченко, символи, традиції Харкова, вулиці і площі, знамениті харків’яни і багато іншого, ось що побачили підлітки в цей день.

Сподіваємося, що враження від  Харкова не залишили байдужими учнів, наповнили їх серця гарним настроєм, а цікаві історії  про визначні місця Харкова запам’ятаються на все життя!

 

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівницьтва та промисловості». Так, 5 березня 2020 року для прекрасної половини  був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь учні та викладачі. Святкову атмосферу у залі підтримували вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень, які щиро звучали від чоловіків  нашого учбового закладу, на адресу своїх колег.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день, ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Літературна вітальня

«Сила і міць Шевченківського слова…»

Адміністрація, учні та викладачі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» за доброю традицією щорічно вшановують світлу пам’ять Великого Кобзаря адже вся його творчість пронизана гарячою любов’ю до нашого рідного краю. Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Саме тому 6 березня 2020 року всі зібралися на годину поезії , щоби згадати його теплим словом, почитати вірші, переглянути інші праці славного українського поета. Бібліотекар  Данилова Н.Ю. знайомила всіх присутніх  з творами видатного Кобзаря, розповіла про дитячі роки письменника, а також про те, що син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак завдяки своїй наполегливості та таланту зумів здійснити свою мрію – малював і писав, а також став вільним. Учні підготували і прочитали свої улюблені  вірші з літературної спадщини письменника. Від першого і до останнього номера  з непідробною цікавістю та із затамованим подихом сприймали вдячні глядачі та обдаровували виконавців щирими оплесками.

День відкритих дверей

12 та 19 лютого 2020 року  свої двері для всіх бажаючих відкрив ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості». Гості –  школярі  міста і області, познайомилися з аудиторіями, виробничими майстернями, спортивною залою, переглянули відеоролик про наш учбовий заклад, стали учасниками майстер – класу з професій, до яких готує наш учбовий заклад . На День відкритих дверей були запрошені і представники Харківського  міського центру зайнятості, які провели профорієнтаційне тестування.

Захід супроводжувався яскравими виступами учасників художньої самодіяльності, а виставка кращих робіт учасників конкурсу технічної творчості показала гостям любов наших учнів до вибраних ними професій.  Свято скінчилося, але двері ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відкриті для майбутніх здобувачів освіти.

Тематична лінійка «Хто вони Герої Небесної Сотні»

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2020 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено  тематичну лінійку «Хто вони Герої Небесної Сотні». Бібліотекар Іванова А.К. наголосила на те, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ. А в історію будуть записані як революція Гідності. Виступ супроводжувався документальними кадрами. Вшанувати імена Героїв Небесної Сотні – це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу.

Виведення військ з Афганістану

Незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

Не обійшли стороною цю подію і у нашому закладі.

Відбулася урочиста лінійка з показом відеофільму та вшануванням пам’яті загиблих воїнів

Пошта КОХАННЯ

13 та 14 лютого 2020 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» працювала Пошта кохання. Кожний учень, педагог та працівник центру мав змогу написати Валентинку, зізнатися в коханні та дружбі.

5 РОКІВ Сектору пробації

10 лютого 2020 року з нагоди п’ятиріччя з дня прийняття Закону України «Про пробацію» до ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» завітали спеціалісти  філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, які розповіли учням про роботу сектору, нагадали про відповідальність та показали відеофільм, знятий одним із підопічних сектору.

Психолого-педагогічний семінар

«Професійне та емоційне вигорання педагога»

13 лютого 2020 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся психолого-педагогічний семінар

«Професійне та емоційне вигорання педагога» за участю студентів Української гуманітарно -педагогічної  академії.

Інклюзивна школа танців

Майже рік тому 20 березня 2019 року ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося відкриття   інклюзивної студії танцю

Зараз інклюзивна школа танців двічі на тиждень приймає  до 15 підлітків, які навчаються сучасному танцю, а також запрошує відомих тренерів Харківщини для  проведення майстер-класів з різних стилів та напрямків танцю

«Малювання кавового кота» Зустріч в «BIBLIO-ART майстерні»

У самий наповнений любов’ю день в році, в День Святого Валентина, 14 лютого до учнів, ДНЗ “РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості”, які відвідують «BIBLIO-ART майстерню» завітали в гості працівники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва та провели майстер-клас з малювання кавою кота на дереві. Під час ароматного заняття учні удосконалили навики малювання, розкрилися емоційно, мали змогу висловити за допомогою малюнка свої почуття. Бібліотекарі навчили підлітків як працювати з кавою на папері, приділивши увагу кожному. Учням було цікаво малювати кавою адже на папері вона виглядає захоплююче і вражає своєю незвичайністю та неповторністю.

Учасники майстер-класу отримали позитивні емоції, моральний відпочинок та незабутні враження, а в бібліотеці  ще довго пахло цим благородним напоєм.

Тренінг з елементами казкотерапії

28 січня 2020 року практичний психолог ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» спільно зі студентами –практикантами  Української інженерно-педагогічної академії   провела тренінг з елементами казкотерапії «Вмій сказати НІ!» з учнями з особливими освітніми потребами.

Протягом двох годин учні-озеленювачі грали у психологічні ігри,  були персонажами казки «Колобок», розігрували різноманітні життєві сценарії та знаходили вихід зі складних ситуацій.

Практика студентів

15 січня 2020 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочалася практика студентів – психологів Української інженерно-педагогічної академії.

 Студенти-практиканти знайомляться з особливостями роботи практичного психолога, нормативною документацією, плануванням та специфікою роботи психолога у закладах професійно-технічної освіти.

Практичний психолог центру Порункова Юлія Олександрівна ділиться досвідом у проведенні діагностичних та корекційних вправ.

Адміністративна та кримінальна відповідальність.

29 січня 2020 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» працівник ювенальної превенції Немишлянського району міста Харкова Паламарчук Анна Олександрівна провела профілактичну бесіду з учнями центру щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, а також про вживання алкогольних, наркотичних речовин, використання соціальних мереж та Інтернет.

КОМПАС 2020

22 січня 2020 року розпочався новий  рік співпраці  ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» та Центру денного перебування «Компас».

Свою роботу спеціалісти благодійного фонду розпочали зі знайомства з учнями групи МШ 13,  І курсу, експрес-тесту на ВІЛ, Гепатит А,В, та цікавої лекції про  Віл інфекцію та стосунки.

Тематична лінійка «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»

З метою виховання почуття патріотизму, відданості, любові до Батьківщини  та пам’яті про тих, хто відстоював і відстоює  свободу  і незалежність України27 січня 2020 року в ДНЗ «РЦПТО інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено тематичну  лінійку «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять», на якій було вшановано пам’ять Героїв Крут. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, символом нескореного духу нашої нації. Вчитель історії Васильєва Л.М. ознайомила учнів з історичними фактами цього часу. Учні також мали можливість переглянути документальний фільм про бій під Крутами. Вічна слава Героям Крут!

Інформаційна лінійка до Дня соборності

Щороку в Україні відзначається День соборності 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Свято встановлено в Україні „…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…” згідно з Указом Президента України „Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42/99.

З нагоди цього свята у  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулась інформаційна лінійка до Дня Соборності. На ній, вчитель історіі Васильєва Л.М., розповіла історію об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вона наголосила на важливості цих подій,  які відіграли вирішальну роль в житті нашого народу і держави.