Книжкова виставка-інсталяція «Ангели пам’яті»

Щороку у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Величезний смуток, скорботу та біль визиває в серцях мільйонів людей ця страшна подія. Коли жахливі події Голодомору чорним крилом накрили українську землю, голодна смерть зібрала свій найбагатший урожай. Про причини та страшні наслідки цієї безкровної війни з Україною має знати кожен українець, а особливо молодь. Адже вона сьогодні являється рушійною силою в побудові нової, прогресивної держави. Тому саме молодому поколінню належить винести всі найсерйозніші уроки з минулого, щоб подібні людські трагедії не повторилися ніде і ніколи.

До Дня пам’яті жертв Голодомору  в бібліотеці ДНЗ «Харківський ПЛБТ» організована книжкова  виставка – інсталяція «Ангели пам’яті». Учні власноруч  виготовили  і прикріпили білі паперові ангели в пам’ять відомих та невідомих жертв геноциду українського народу.

Голодомор –  це глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує нашу пам’ять. Тож ми, українці, повинні пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб вони більше ніколи не повторилися!