21 листопада 2018 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. Лисенка. Яскрава, видовищна і надзвичайно добра вистава «Панночка та хуліган» сподобалась учням. Вразили прекрасна гра акторів, їх костюми, музичний супровід. Саме балет залишив в учнів незабутне враження, сподіваємося на наступну зустріч з театральним мистецтвом
Похід до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)