15 квітня 2016 року старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки організації виробничого навчання, відвідування занять учнями та навчання методам самоконтролю, відвідала навчальну групу ШМ–5 (майстер виробничого навчання Попроцька Наталя Юріївна) на робочих місцях під час виконання ремонтних робіт в кабінетах нових технологій та штабу воєнно-патріотичного виховання «Динамо». Учні виконували підготовку та обробку поверхонь стін та стель під водоемульсійне пофарбування та декоративне опорядження
Контроль виробничого навчання
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)