14 квітня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою підтримання чистоти прилеглих територій ліцею та влаштування благоустрою закріплених територій пройшов санітарний день. Учні навчальних груп прибрали свої закріплені території: почистили бордюри, погребли та винесли сухе листя, вирубали та перенесли гілки, підмели доріжки, обкопали дерева.
Проведення санітарного дня
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)