Оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні

Указ Президента Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні

План заходів із відзначення 2016 року – року англійської мови

Звіт про проведення Року англійської мови

Виставка присвячена  тижню англійської мови

15 грудня  2016  року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» до тижня англійської мови  в бібліотеці було зроблено виставку книг англійських письменників на українській та  англійській мові, під назвою «To read or not. To read? That  is a guestion». Учні  мали змогу переглянути літературу та детальніше ознайомитися з біографією англійських письменників,  англійськими традиціями,  звичаями.

Перегляд учнями ліцею фільмів на англійській мові

2 червня 2016 року в рамках «Оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні» учні групи ШМ-22 мали можливість подивитись мультфільм «Зоотрополіс» на англійській мові із субтитрами.

Допомога у вивченні англійської мови

Для більш поглибленого вивчення англійської мови пропонуємо вам сайти на яких ви зможете: пройти курси англійської мови, скачати книги різних форматів, пройти тестування на знання мови.

https://www.coursera.org/specializations/academic-english – цикл курсів, що дозволяють пройти шлях від основ англійської граматики до якісного написання наукових текстів англійською мовою. Курси Coursera безкоштовні, сплачуються за бажанням, лише за сертифікат.

https://www.edx.org/course/english-grammar-essay-writing-uc-berkeleyx-colwri2-2x – курс присвячений граматиці та написанню есе англійською мовою.

https://openlibrary.org/ – добірка класичної літератури на англійській мові.

http://ebooks.nypl.org/DC4C32B1-7600-4682-846B-FCE5EB17E780/10/50/ru/Default.htm – більше 1000 безкоштовних книжок у різних форматах на англійській мові.

http://www.agendaweb.org/ – безкоштовне вивчення англійської мови.

Урок англійської мови

30 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» представниками місії «Агапе» було проведене заняття з англійської мови. Прийняти участь в уроці мали змогу всі бажаючі.

Важливість іноземної мови в сучасному житті

27 січня 2016 року відбувся виховний захід – круглий стіл на тему: «Важливість іноземної мови в сучасному житті». Учасники заходу обговорювали тему засідання та прийняли участь у тематичній грі.