2 червня 2016 року в рамках «Оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні» учні групи ШМ-22 мали можливість подивитись мультфільм «Зоотрополіс» на англійській мові із субтитрами.
Перегляд учнями ліцею фільмів на англійській мові
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
2 червня 2016 року в рамках «Оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні» учні групи ШМ-22 мали можливість подивитись мультфільм «Зоотрополіс» на англійській мові із субтитрами.