Рекреаційні ігри серед інвалідів різних нозологій

3 червня 2016 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшли чергові рекреаційні ігри серед інвалідів різних нозологій під девізом «У волі – сила!». Загальне керівництво та проведення ігор здійснювалось Харківською громадською спортивною організацією інвалідів «Афродіта» – голова Юкляєвська Наталія Вікторівна та представництвом «Конфедерації громадських організацій інвалідів України в Харківській області» – голова Родіонов Олександр Васильович (Голова громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації.)

На захід були запрошені:

–    Золотарьов Володимир Володимирович – депутат обласної ради

– Гончарова Надія Володимирівна – президент інституту соціально-політичних ініціатив

На відкритті рекреаційних ігор виступив Олександр Кварта – відомий автор і виконавець пісень. А також спортивна команда «Сонячні промінці» з смт Червоний Оскіл – тренери Погоріла Юлія Михайлівна та Папірна Наталія Вікторівна продемонструвала флеш-моб.

У змаганнях з футболу, боче, гольфу, стрибків у довжину та бігу приймали участь 12 команд із Харкова, Куп’янську, Лозової та Первомайського. Ліцей теж підготував дві команди від учнів ліцею та членів «Афродіти». Студентський загін волонтерів ліцею «Пліч-о-пліч» супроводжував команди на різних етапах змагань, в їдальні та допомагав у суддівстві. Спортсмени які перемогли у змаганнях отримали дипломи.

Зустрілись, сподіваюсь, не востаннє…

Саме життя підтверджує слова:

«У волі – сила!» Щастя – в спілкуванні.

Ви – особливі. Честь вам і хвала!

Раділи перемогам, наче діти,

Відчувши справжній олімпійський дух.

Створити свято вміє «Афродіта»,

Вже стільки років наднадійний друг.

                                                (Доля С.Є.)