Сторінка соціального педагога

Міфи про торгівлю людьми

Пам’ятка учням про домашнє насильство

Особливості виховної діяльності педагога з підлітком із проблемної сім’ї

Тренінг до Міжнародного дня прав людини

10 грудня 2021року в ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» соціальним педагогом  Дударьок Н.Ш.  та практичним психологом Порунковою Ю.О.  до Міжнародного дня прав людини було проведено тренінг для учнів з особливими освітніми потребами. Під час тренінгу підлітки розширили знання щодо своїх прав та обов’язків, з’ясували з якого віку набувають чинності певні права. Захід закінчився творчою роботою – створенням колажу   “Для кожної дитини – всі права!”

Зустріч з представниками Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції

3 лютого 2021 року в  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. В ході бесіди підлітки дізналися про відповідальність за адміністративні правопорушення,  вживання  та розповсюдження наркотичних засобів. Патрульні нагадали учням про важливість здорового способу життя. Хлопці та дівчата отримали відповіді на всі свої запитання.

Насильство в сім’ї –  одна з соціальних та найболючіших проблем сьогодення

16 січня 2020 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася педагогічна рада. Соціальний педагог Дударьок Н.Ш та практичний психолог Порункова Ю.О. повідомили педагогічним працівникам, що таке домашнє насильство, його види, причини та наслідки, як розпізнати дитину, яка виросла в родині, де відбувалося насильство та як себе поводити людям, які стали свідками насильства у родині.

А також нагадали алгоритм дій педагогів щодо реагування у випадках виявлення факту насильства

Архів