21 грудня 2017 року майстер в/н Сотніков Андрій Миколайович провів відкритий урок виробничого навчання з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» в групі ТУел за темою: «Монтаж вимикачів, розеток та підключення їх до мережі освітлення». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводилося з використанням відеоролику та показом трудових прийомів майстром в/н по демонтажу та монтажу розеток, вимикачів. Урок був проведений в невимушеній дружній атмосфері.
Відкритий урок виробничого навчання в групі ТУел
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)