Випускний вечір

21 лютого 2017 року в актовій залі ДНЗ «Харківський ПЛБТ» на свято випускників груп 2ШМ-5, 2Ш-1 та 2О-3 зібралися гості, батьки, випускники та викладачі, щоб в урочистій атмосфері відсвяткувати завершення навчання в ліцеї та здобуття професії.

Традиційно, з вітальним словом та побажаннями професійного злету, добробуту та усіляких гараздів, до випускників звернулася директор ліцею – Наталія Вікторівна Юкляєвська. Потім відбулася церемонія вручення дипломів, грамот та подяк за успіхи у виробничій діяльності та активну участь у творчому житті ліцею.

Після завершення урочистої частини свято продовжилось концертною програмою. Перед глядачами з музичними номерами виступили: випускник 2017 року, учень групи 2ШМ-5 – Бондаренко Володимир, учениця групи ШМ-12 – Рябенко Карина, учениця групи Ш-1 – Галанцева Тетяна разом з заступником директора – Сіпневською Галиною Георгіївною, а також танцювальний колектив “Total Answer Dance”.

Всі присутні отримали масу позитивних емоцій та зарядились святковою енергією. Урочистий захід закінчився теплими посмішками та гучними оплесками.