З 15 жовтня 2019 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проводиться І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, фізики, хімії, біології, інформатики, іноземної мови, історії України серед учнів навчального закладу. Участь беруть всі бажаючі. Бажаємо успіхів учасникам олімпіад!
Засідання методичної комісії
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)