Засідання методичної комісії будівельного профілю

12 грудня 2018 року у Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулося засідання методичної комісії будівельного профілю. На засіданні було обговорено відкритий урок майстра виробничого навчання Козиренко В.Б. за темою «Підготовка каменеподібної поверхні» в групі МШ-23, який був проведений 03.12.2018 року. Вікторія Борисівна надала самоаналіз уроку. При обговорені звернули увагу щодо дотримання принципів навчання: доступності, наочності, зв’язку навчальних, розвиваючих функцій навчання, самостійності й активності учнів на уроці.

Данилова Н.Ю., бібліотекар надала інформацію про нову навчальну й методичну літературу, яка знаходиться  в бібліотеці ліцею. Розповіла про цікаві статті, розробки уроків та багато іншого.

Никоненко Т.В., голова методичної комісії донесла до відома присутніх інформацію про повне оновлення пакету ККЗ за професіями будівельного профілю. Також, Тамара Володимирівна, виступила з доповіддю на тему «Педагогіка сенс життя» в якій ознайомила з досвідом своєї роботи з учнями ліцею.