Науково-методична робота

Портфоліо викладача Баструкової Н.П. 2017

Портфоліо керівника гуртка Долі С.Є. 2017

Портфоліо майстра виробничого навчання Попроцької Н.Ю. 2017

Портфоліо майстра виробничого навчання Котко В.І.

Доповідь заступника директора з навчально-виробничої роботи Кісь С.П

Доповідь методиста Оверчук Р.М.

Портфоліо викладача Ширяєва Л.В.

Портфоліо майстра виробничого навчання Кіяшко О.О.

Моніторинг методичної роботи за 2014р

Відвідування ліцею  методистом НМЦ ПТО Давидовою Ю.В.

30 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»  методист  науково-методичного центру ПТО у Харківській області Давидова Юлія Володимирівна провела   моніторинг стану організації та проведення навчальних занять з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій «Перукар (перукар-модельєр)»  та «Маляр».

Під час відвідування Давидовою Ю.В.  була проведена перевірка та  обговорення готовності ліцею до  проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».

Засідання педагогічної ради

27 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалися питання з презентаціями:

 1. Створення та реалізація системи військово-патріотичного виховання в ліцеї з урахуванням вимог Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.
 2. Методика проведення самоаналізу уроку.
 3. Використання інтерактивних технологій на уроках виробничого навчання за професією «Маляр».
 4. Профілактична робота з схильними до правопорушень.
 5. Допуск учнів групи С-31 до Державної підсумкової атестації.
 6. Стан відвідування занять учнями.
 7. Стан профорієнтаційної роботи.
 8. Різне.

Атестація педагогічних працівників

22 березня 2017 року  відбулося засідання атестаційної комісії І рівня при Державному начальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».

На засіданні були прийняті рішення атестувати

 • Баструкову Н.П., викладача професійно-теоретичної підготовки на відповідність раніше встановленої кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;
 • Луценко Н.Ю. викладача математики на відповідність раніше встановленої кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;
 • Королович О.І., викладача професійно-теоретичної підготовки – встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»;
 • Попроцьку Н.Ю., майстра виробничого навчання – встановити 11 тарифний розряд;
 • Долю С.Є., керівнику гуртка –  встановити 10 тарифний розряд.

Предметний тиждень

З 13 по 17 лютого 2017 року в Державному начальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» був проведений предметний тиждень  з предметів  «Технологія штукатурних робіт», «Технологія кам’яних робіт» та «Будівельного креслення».  Під час проведення використовували методи: «ділової гри», «мозкової атаки» та проблемних ситуацій, розв’язування задач, криптограм, кросвордів, складання сінквейнів. Такі методи застосовувалися для розвитку творчого мислення, формування теоретичних  умінь і навичок, сприяли динамічності розумових процесів, формуванню продуктивної творчої діяльності, навичок комунікативної компетентності учнів.

Педагогічна рада

11 січня 2017 року в Державному начальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулося засідання педагогічної ради педагогічних працівників за темою «Підсумки навчально-виховного процесу за І семестр 2016/2017 навчального року».

На педраді виступи:

 • Заступник директора з навчально-виробничої роботи Кісь С.П. з презентацією виступу на тему «Моніторинг навчально-виробничого процесу за І семестр 2016/2017 навчального року», де були обговорені результати навчальних досягнень учнів та шляхи подолання неуспішності слабких учнів в теоретичному навчанні, а також відзначені досягнення учнів, які приймали участь в обласних Міжнародних конкурсах з української мови та літератури імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка.
 • Старший майстер Королович О.І. з презентацією виступу на тему «Звіт виробничого процесу за І семестр 2016/2017 навчального року», де проінформувала про виконання учнями об’ємів робіт під час виробничої практики на підприємствах за семестр та результати моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів з виробничого навчання та практики.
 • Заступник директора з навчально-виховної роботи Сіпневська Г.Г. з презентацією виступу на тему «Звіт навчально-виховної роботи за І семестр 2016/2017 навчального року» яка поінформувала про кількість проведених загальноліцейних заходів в яких взяли участь учні ліцею ,а також яка робота була проведена в гуртожитку.
 • Практичний психолог Порункова Ю.О. виступила з доповіддю «Учнівське самоврядування – спосіб організації життя колективу ліцею». В презентації було представлено структуру та склад учнівського самоврядування, правила та діяльність.
 • Інженер з охорони праці та життєдіяльності Головко В.С. представив підсумки роботи з охорони праці та життєдіяльності за 2016 рік.

Педагогічна рада

24 листопада 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбулася педагогічна рада. В ході наради виступали: директор ліцею – Юкляєвська Н.В., щодо організаційних питань; заступник директора з НВР – Кісь С.П., щодо профорієнтаційної роботи; психолог – Свєтікова О.В., щодо створення сприятливої атмосфери в педагогічному колективі; бібліотекар  – Бильєва О.Ю. розповіла про роль бібліотеки у формуванні інформаційного простору педагога та учня; інженер по техніці безпеки – Головко В.С. прочитав лекцію про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.