Участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”.

Україна багата на талановитих молодих людей, серед яких студенти займають особливе місце. Вони не лише прагнуть отримати якісну освіту, але й виявляють активну участь у різноманітних культурних і соціальних подіях. Одним з найцікавіших і значущих проектів, який залучає студентів, є всеукраїнський віртуальний арт-простір “МИ-РАЗОМ! МИ-СИЛЬНІ! МИ-УКРАЇНА!”.

Цей арт-простір є платформою для об’єднання талановитих студентів з різних куточків України. Він створений з метою презентації творчого потенціалу молодих людей та поширення патріотичних цінностей серед молодого покоління. Проект надає можливість студентам виразити себе через мистецтво, незалежно від їхньої географічної розташованості чи спеціальності.

Наші учні вирішили взяти участь у цьому захоплюючому проекті та представили свої унікальні художні роботи. Вони використали різноманітні техніки та медіа, щоб втілити свої ідеї та передати свої почуття щодо України. Вони створили малюнки, графіку, живопис, фотографії, скульптури та відео – кожна робота була унікальною та вражаючою у своєму роді.
Вітаємо з нагородженням дипломом наших здобувачів освіти: Білінську Дар’ю, Водолазську Юлію, Шевченко Кіру!