Теоретичне навчання

інструкціонно-технологічна карта

дидактичний матеріал з математики

дидактичний матеріал з фізики

опорний конспект з охорони праці

опорні конспекти з інформатики

тести з біології

Відкритий урок

         12 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Сурган Лариса Петрівна провела відкритий урок з предмета «Будівельне креслення» за темою: «Методи проеціювання. Комплексне креслення». Урок було проведено з учнями групи МШ-13, першого курсу, з професії «Муляр».

         Основною мотивацією заняття було формування в учнів усвідомлення необхідності засвоєння знань для досягнення кінцевого результату навчання професійної компетенції. Досягненню поставлених цілей сприяла наявність та використання поетапно: демонстрація презентації, опорних конспектів, графічної наочності, магнітної дошки з дидактичними матеріалами, робота в парах, рівневі завдання на етапі закріплення нового матеріалу, взаємоконтроль під час перевірки результатів виконання завдань. Завдання були сформульовані викладачем чітко та зрозуміло. Лариса Петрівна ставилася до учнів з повагою, розумінням, дотримувалась тактовності. Методи навчання і виховання були використанні викладачем  досить результативні, не складні, скоординовані.

         Сурган Лариса Петрівна дотримувалась дидактичних принципів навчання і виховання: активності наочності навчання, послідовності, доступності. Мета уроку була досягнута.

Відкритий урок з технологій малярних робіт

07 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Григор’єва Галина Дмитрівна провела інтегрований урок з технологій малярних робіт на тему: «Обклеювання поверхонь стін простими шпалерами із застосуванням синтетичних клеїв». Інтегрований урок передбачав розвиток творчої активності, перевантаження за рахунок переключення на різноманітні види діяльності, підвищення пізнавального інтересу, сприянню розвитку в учнів мислення, уваги, уяви.

Під час вивчення нового матеріалу були використанні плакати, опорні конспекти, кросворди, натуральні зразки клею, шпалер, а також демонстрація презентацій учнів. На  етапі закріплення матеріалу проведено гра «Зоряний час», «Дебрифінг». Основні завдання були сформульовані педагогом чітко та зрозуміло. Викладач  ставилася до учнів з повагою, розумінням, дотримувалась тактовності. Методи навчання і виховання, які були використанні викладачем були досить результативні, не складні, скоординовані.

Григор’єва Галина Дмитрівна дотримувалась дидактичних принципів навчання і виховання: активності наочності навчання, послідовності, доступності. Мета уроку була досягнута.

Відкритий урок з предмету фізика за темою «Сила Архімеду»

07 лютого 2019 відбувся відкритий урок з предмету фізика під керівництвом викладача Мацініної Ніни Іванівни за темою «Сила Архімеду»

Урок пройшов на достатньо високому рівні, був цікавим, змістовним, приближеним до життя з між предметними зв’язками з предметом математика. Учні були активні відповідали на запитання вирішували задачі на дошці, проводили опити.

Олімпіада з хімії

25 жовтня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшла олімпіада з хімії серед учнів ліцею І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у 2018/2019 навчальному році. Прийняти участь у І етапі учнівських олімпіад виявили бажання 16 учнів ліцею.

Учні, які краще за всіх знають хімію це:

– Цупріянова Єлизавета Анатолїївна – І місце (Е-61, ІІІ курс);

– Лютенко Микола Михайлович – ІІ місце (МШ-13, І курс);

– Абраменко Дмитро Олегович – ІІІ місце (МШ-13, І курс);

– Іванов Станіслав Юрійович – ІV місце (С-21, ІІ курс);

– Одинець Іван Євгенович – V місце (Ас-83, І курс).

Вітаємо переможців!

Олімпіада з математики

26 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Всього бажаючих прийняти участь в олімпіаді з математики виявили 31 учень І-ІІІ курсів.  Найкращими знавцями математики виявилися Кривенко Михайло Сергійович – І місце (Ас-63, ІІІ курс), Лютенко Микола Михайлович – ІІ місце (МШ-13, І курс), Сердюк Алевтина Олександрівна – ІІІ місце (ШМ-32, ІІІ курс), Іванов Станіслав Юрійович –ІVмісце (С-21, ІІ курс), Таратушка Данило Олександрович –V місце (Ас-63, ІІІ курс).

Вітаємо переможців!

Олімпіада з іноземної мови

29 жовтня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшла олімпіада з іноземної мови серед учнів ліцею І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у 2018/2019 навчальному році. Найкращі знання з англійської мови показали учні:

  • Приходько Максим Романович – І місце (Ас-73, ІІ курс);
  • Дубінін Дмитро Ілліч – ІІ місце (Е-81, І курс);
  • Сердюк Алевтина Олександрівна – ІІІ місце (ШМ-32, ІІІ курс);
  • Крупа Дмитро Анатолійович – ІІІ місце (Е-81, І курс);
  • Москвін Андрій Олександрович – ІУ місце (Ас-74, ІІ курс);
  • Григорук Дар’я Олексіївна – ІУ місце (МГШМ-22, ІІ курс.

Вітаємо переможців!

Олімпіада з фізики

30 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Найкращі знання показали учні, які посіли призові місця Таратушка Данило Олександрович- І місце (Ас-63, ІІІ курс), Цупріянова Єлизавета Анатолїївна- ІІ місце (Е-61, ІІІ курс), Мунтяну Денис Володимирович-ІІІ місце (Ас-63, ІІІ курс), Пахомов Сергій Володимирович- ІV місце (С-11, І курс), Нісіфоров Костянтин Юрійович –V місце (Ас-63, ІІІ курс), Сердюк Алевтина Олександрівна- V місце (ШМ-32, ІІІ курс),  Строєва Олена Віталіївна V місце (МГШМ-12, І курс).

Вітаємо переможців!

Переможець матиме можливість змагатися у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Обласний семінар-практикум викладачів інформатики  та інформаційних технологій  ПТНЗ Харківської області

16 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум викладачів інформатики та інформаційних технологій ПТНЗ Харківської області за темою «Інформаційно-комунікаційні  технології навчання – шлях до забезпечення якості організації навчально-виховного процесу»

Державна підсумкова атестація

Відповідно до робочого навчального плану та Положення про державну підсумкову атестацію  28.02.2017 відбулась Державна підсумкова атестація  з української мови  в гр.ШМ-32