Теоретичне навчання

Контроль теоретичного навчання

2023-2024 навчальний рік

01 лютого 2024 викладач Залож Я.С. провела відкритий урок  з алгебри  в групі П-34 за темою «Математична статистика та теорія ймовірності». На уроці були присутні заступник директора з НВР Кісь С.П., методист Оверчук Р.М., голова методичної комісії природничо-математичної підготовки Мацініна Н.І. Під час уроку викладач використовувала різні форми і методи роботи: фронтальне опитування для актуалізації опорних знань, зошит Wizer me, Google forms, WordWall, Google Presentations, Всеосвіта

 

 

30 січня 2024 р. викладач Якименко О.В. провела відкритий урок з математики в групі Ас – 33 за темою “Дії з коренями”. На уроці були присутні заступник директора з НВР Кісь С.П., методисти Оверчук Р.М. і Ніколаєва Н.С., голова методичної комісії природничо-математичної підготовки Мацініна Н.І. Під час уроку викладач використовувала різні форми і методи роботи: фронтальне опитування для актуалізації опорних знань  – “Випадкове колесо”, пояснення нового матеріалу – демонстрація дій за допомогою онлайн дошки JameBoard, закріплення матеріалу – виконання учнями тестового завдання на платформі “Всеосвіта”. Атмосфера уроку сприяла здобувачам освіти повністю показати свої знання, вміння і навички.

 

24.11.2023 у групі 1 курсу ШМ-5 було проведено відкритий урок спецтехнології  за темою ” Прибиття листів сухої штукатурки до дерев`яних поверхонь” у присутності заступника директора Кісь С.П., методиста Оверчук Р.М., голови МК Фоміної Л.І. Під час уроку викладач використовувала різні форми і методи роботи: фронтальне опитування для актуалізації опорних знань.

 

22.11.2023 у групі 1 курсу Ас – 33 було проведено відкритий урок української мови у присутності  заступників директора Кісь  С.П. і Сіпневської Г.Г.  та методиста Оверчук Р.М. Викладач Бочко О.В. у цікавій та доступній формі розкрила тему уроку ” Порушення лексичної норми, кальки з інших мов, уживання слів у невластивому значенні”. Урок почався з мотиваційного відеоролика, для активізації уваги було використано елемент нейропсихологічної гімнастики. Протягом уроку здобувачі освіти виконували різноманітні компетентнісні завдання (“Лексичне дослідження”, “Лексичний коректор”) на матеріалі текстів із рекламних оголошень. Для закріплення навчального матеріалу було використано інтерактивну вправу LearningApps. Для перевірки набутих знань учні пройшли онлайн-тестування на платформі “На Урок”. Отримали домашнє  завдання  пошуково-дослідницького характеру: зробити 5 фото (чи скриншотів) порушень лексичної норми, допущених у рекламі чи оголошеннях або в текстах постів у ТГ-чатах чи інших соцмережах.

2022-2023 навчальний рік

14.11.2022 заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з НВихР Сіпневська Г.Г., методист Оверчук Р.М.,голова МК природничо- математичної підготовки Мацініна Н.І. відвідали урок теоретичного навчання з предмету “Біологія і екологія” за темою ” Популяція. Стркуткра та характеристика популяцій” викладача Ніколенко Н.Ю. , група П-34  з професії “Перукар(перукар-модельєр)” ІІІ курс. Урк проведено на достатньому рівні з дотриманням структири урока в онлайн режимі на платформі ZOOM.

інструкціонно-технологічна карта

дидактичний матеріал з математики

дидактичний матеріал з фізики

опорний конспект з охорони праці

опорні конспекти з інформатики

тести з біології

 

Олімпіада з охорони праці

20 лютого 2020 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено  I-й тур олімпіади з предмета «Охорона праці» серед  учнів I – III курсів. В цьому заході взяли участь 16 учнів.

Місця розподілено наступним чином:

                                                            I місце – Лютенко Микола, учень гр.. МШ -23 (2-й курс);

                                                            II місце – Набієв Клим, учень гр.  Е – 91 (1-й курс);

                                                           III місце – Шамрай Дмитро, учень гр. Езв- 92 (1-й курс).

                                                                                  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Обласний семінар-практикум

22 жовтня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Охорона праці» за тему: «Використання   інноваційних методів  розвитку компетентностей  учнів  на уроках  предмета «Охорона праці».

Учасників обласного семінару-практикуму привітала директор навчального закладу Юкляєвська Н.В.

Статівка К.Ф. методист НМЦ ПТО у Харківській області виступила з доповіддю-презентацією за темою «Рівень сформованості компетентностей  як новий освітній результат».

Викладач охорони праці Фоміна Л.І. виступила з доповіддю-презентацією за темою «Використання інноваційних методів  розвитку компетентностей  учнів  на уроках  предмета «Охорона праці» та викладач Чугуївського професійного ліцею Н.Є. Шварц  за темою:  «Модернізація викладання – перспективний шлях вдосконалення професійної компетентності викладача»

Викладач  ХЦПТОДСЗ Рибкіна О.В. провела з викладачами тренінг  «Професійна компетентність викладача  (професійно-технічної)  освіти», під час якого учасники виконали запропоновані завдання та здійснили їх презентацію.  Захід пройшов у творчій та невимушеній атмосфері.

Засідання методичної комісії

З 15 жовтня 2019 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проводиться І етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, фізики, хімії, біології, інформатики, іноземної мови, історії України серед учнів навчального закладу. Участь беруть всі бажаючі. Бажаємо успіхів учасникам олімпіад!

Педагогічна рада

24 червня 2019 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося засідання педагогічної ради.

На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. Підведення підсумків роботи навчального закладу за ІІ семестр 2018/2019 року. (Кісь С.П., Красиля С.І.);
  2. Звіти роботи голів методичних комісій (Бочко.О.В., Якименко О.В., Михайличенко Ю.Є., Пікалов О.О., Шекула О. В., Никоненко Т.В., Порукнова Ю.О.);
  3. «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» (Постанова КМУ № 337 від 17.04.2019 року.) (Головко В.С.);
  4. Звіт про стан роботи з охорони праці за ІІ квартал 2019 року (Головко В.С.);
  5. STEM –освіта. (Оверчук Р.М.);
  6. «Про приведення нормативних актів у відповідність до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»». (Кісь С.П.)

Педагогічна рада

 07 травня 2019 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася педагогічна рада.

На засіданні виступили  Карцева О.В., викладач професійно-теоретичної підготовки на тему «Педагогічний інструментарій сучасного педагога», Баштовий М.Г. , майстер виробничого навчання «Формування професійних компетентностей столяра будівельного», Дударьок Н.Ш., соціальний педагог «Формування безпечного навчального простору. Профілактика боулінгу». Учнів випускних груп було допущено до Державної підсумкової атестації та створення робочої групи для підготовки проекту плану роботи центру на 2019/2020 начальний рік.

Конкурс на кращого знавця технології штукатурних робіт

21.03.2019 в ліцеї викладачем Григор’євою Г.Д. було проведено конкурс на найкращого знавця технології штукатурних робіт. Учасникам було запропоновано 4 види завдань: кросворди, головоломки, ребуси  та задачі на використання сухих сумішей. Дані види робіт сприяють розвитку комунікабельності, вміння відстоювати свою думку, здатність працювати в групах.

Найкращих успіхів досягли:
I місце – Торін Данило (гр. МШ-23)
II місце – Жуйков Роман (гр. Ш-1)
III місце – Михайленко Сергій (гр. МГКШМ-22)
IV місце – Радчук Роман (гр. МШ-23)
V місце – Скрипнік Андрій (гр. Ш-1)

Предметний тиждень фізики і математики

З 25 по 29 березня 2019 в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено тиждень предметів «Фізика» та «Математика». З метою, більшого зацікавлення учнів, до вивчення природничих наук, було проведено низку пізнавальних, розважальних та цікавих позакласних заходів.

Тиждень «Фізики та Математики» було розпочато в понеділок з розгадування кросвордів, загадок та вирішення цікавих задач. У вівторок, з учнями І – ІІ курсів було проведено фізико-математичну конференцію, на якій розглядались питання міжпредметних зв’язків фізики та математики, а також значення науки в житті людини. Продовження тижня відбулось у середу – «Математичним квестом», в якому учні з інтересом взяли активну участь.  В п’ятницю було проведено фізичну гру «Найрозумніший», в якій з азартом змагалися за почесне звання учні груп МЕ-23, МШ-13, МГШМ-12 та С-11, а перемогу здобув – Лютенко Микола, учень групи МШ-13. Протягом тижня учні долучилися до конкурсу стіннівок, згадували висловлювання, вірші та «творців» фізико-математичних наук. Тиждень видався насиченим та цікавим! Дякуємо всім, хто брав участь!

Обласний семінар-практикум для викладачів  предмета «Захист Вітчизни»

5 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» за темою: «Використання потенціалу предмета «Захист Вітчизни» щодо формування ключових компетентностей (соціальних, мотиваційних, функціональних).

Обласний семінар-практикум відкрила Юкляєвська Н.В., директор Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій», яка розповіла про перспективи розвитку освітнього закладу й військово-патріотичного виховання учнів на уроках та військово-патріотичного підрозділу «Вітязь», який діє на базі ліцею.

Під час проведення семінару учасники мали можливість ознайомитись із досвідом роботи викладача захисту Вітчизни Михайличенка Юрія Євгеновича щодо вогневої та стройової підготовки учнів.

         У ході практичної частини семінару учасникам було продемонстровано фрагменти уроків стройової, тактичної та огневої підготовки. Обговорення фрагменту уроку відбулося під час проведення круглого столу.

Сухілін В.В. методист НМЦ ПТО у Харківській області, мав доповідь на тему: «Педагогічні умови військово-патріотичного виховання учнівської молоді в ЗП(ПТ)О». Також з досвідом роботи поділилися викладачі предмета «Захист Вітчизни» Козубенко А.О., Журняєв А.В., Скидан Ю.Ф. на тему «Організація та проведення навчально-польових зборів».

         Завершився семінар-практикум підведенням підсумків.

Відкритий урок з фізичної культури

5 березня 2019 року в Державному  навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач фізичної культури Красиля Сергій Іванович провів відкритий урок у групі МШ-13 на тему: «Удосконалення технічних прийомів гри в волейбол».

   Завданням заняття було:

  1. Продовжувати навчати учнів правилам та тактиці гри на уроках волейболу.
  2. Удосконалювати техніку виконання верхньої та нижньої прямої подачі.
  3. Вдосконалювати прийом та передачу м’яча зверху та знизу двома руками.

4.Закріплення навичок нападаючого удару.

  1. Сприяти розвитку сили, швидкісно – силових якостей, спритності.
  2. Виховувати інтерес і прагнення до фізичного вдосконалення .
  3. Зберігати та зміцнювати здоров’я учнів.
  4. Розвивати необхідні морально – вольові якості: силу волі, взаємодопомогу, колективізм.

         У ході підготовчої частини уроку були включені організаційні вправи на концентрацію уваги, формування постави; вправи для активізації суглобів пальців та променевозап’ястного суглобу. Також учні виконали декілька спеціальних силових вправ для основних груп м’язів. Надалі учні виконували вправи з передачі в зустрічних колонах через сітку з різними способами переміщення; передача в парах через сітку в русі. Дані вправи сприяють не лише вдосконаленню техніки виконання передачі, а й дають можливість розвивати організованість, увагу, координацію рухів та спритність. На закріплення вправ була проведена двостороння навчальна гра в волейбол.  Сергій Іванович провів урок на високому рівні. Мета уроку була досягнута.

Предметний тиждень з математики

З 25 лютого по 1 березня в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцеї будівельних технологій» пройшов тиждень математики, організований викладачами Якименко О.В. та Зіньківською О.Г.  Протягом тижня учні брали участь в Інтернет-олімпіаді з математики на освітньому порталі «На урок», квест-вікторині «Математика навколо нас», розв`язували тематичні кросворди та ребуси. Особливе захоплення в учнів викликав квест, що поєднав у собі математику з іншими предметами.

Предметний тиждень з предмету математика

З 25.02 по 01.03.2019 проведено предметний тиждень з предмету математика. Під час предметного тижня учні пройшли математичний квест, відвідали математичну вітальню, прийняли участь в онлайн олімпіаді з математики.

Предметний тиждень з креслення

27 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Фоміна Людмила Іванівна провела олімпіаду з охорони праці серед учнів ліцею. Переможець матиме можливість позмагатися серед учнів закладів професійно (професійно-технічної) освіти області.

Відкритий урок із зарубіжної літератури

1 березня 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач зарубіжної літератури Ніколаєва Н.С. провела відкритий урок на тему «Поєднання буденного й фантастичного, символи та образи у творі Г.Г.Маркеса «Стариган із крилами».

Урок розпочався з мотивування навчальної діяльності учнів на уроці. Використання буктрейлера та проблемне запитання налаштувало учнів на осмислення заданої теми.

Перевірка д/з була проведена у формі тестів на знання матеріалу попереднього уроку (  біографія Г.Г.Маркеса).

На етапі актуалізації опорних знань були використані повідомлення учнів та проведена «Евристична бесіда».

У ході сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу основний акцент був зроблений на роботу з текстом твору та його осмислення. Евристична бесіда, завдання пошуково-дослідницького характеру допомогли розкрити тему уроку, охарактеризувати головних героїв, з’ясувати проблематику, символіку та ідейно-художній зміст твору.

На етапі закріплення знань, умінь та навичок учні відповідали на проблемні запитання, виконували вправу «Асоціативний кущ».

Наталія Сергіївна використала на уроці  методи і прийоми навчання, які були доцільними і забезпечили достатньо високу результативність діяльності учнів. Цьому ж сприяла наочність на уроці: використання дидактичного матеріалу, мультимедійного супровіду уроку сприяло кращому засвоєнню навчального матеріалу.

 Урок було проведено на достатньому рівні. Мета уроку була досягнута.

Відкритий урок

22 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Ігошина Тетяна Олексіївна провела відкритий урок з історії України на тему: «Розвиток економіки України в 1991-1998 рр. Демографічні процеси», що входить до теми «Україна в умовах незалежності (від 1991 р. до сьогодення)».

         У ході уроку учні дізналися про поняття інфляція, ринкова економіка, тіньова економіка, фермерське господарство, купоно-карбованець, трудова міграція; основні тенденції та протиріччя соціально-економічного розвитку України в 1991-1998 рр.; зміст економічних перетворень протягом початку 1990-х рр….  Під час уроку були використані мультимедійна презентація, відео, учні працювали з історичними джерелами, виконували тестові завдання різного рівня з метою підвищення пізнавального інтересу, сприянню розвитку в учнів мислення, уваги, уяви. Урок, Тетяна Олексіївна, провела на високому рівні. Мета уроку була досягнута

Предметний тиждень з креслення

З 18 по 22 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Сурган Лариса Петрівна провела тиждень з предмета «Будівельне креслення». Мета проведення тижня: поглибити й розширити знання й вміння з креслення, зацікавити предметом, його значенням в професійній діяльності кожного майбутнього компетентного будівельника, розвивати просторове мислення до розв’язання завдань з предмета.

Учасники предметного тижня переглянули презентацію на тему: «Шлях креслення від давнини до наших днів». Найактивніші учні команд були нагороджені грамотами за участь в конкурсі «Найрозумніший», грі «Зачаровані креслення», та графічній подорожі «Країною креслення

Державна кваліфікаційна атестація

21 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»  відбувся захист письмових екзаменаційних робіт в групах 2ШМ-5 та 2Ш-1 за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» та «Штукатур».

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»  викладач української мови Бочко О.В. організувала і провела конкурс знавців української мови серед викладачів ліцею. Педагоги виконали  завдання у форматі ЗНО з української мови та літератури.

12 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено засідання методичної комісії з професії “Електрогазозварник”, де обговорювалось питання підготовки до проведення предметного тижня та внутрішньоліцейного конкурсу з професії “Електрогазозварник”. Голова методичної комісії Шекула О.В. також ознайомила викладачів та майстрів виробничого навчання з новими освітніми Інтернет – ресурсами, які будуть корисними у педагогічній роботі.

Відкритий урок з предмета «Математика»

20 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Зінківська Оксана Геннадіївна провела відкритий урок з предмета «Математика» за темою: «Розв’язування ірраціональних рівнянь». Урок було проведено з учнями групи АС-84, першого курсу, з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Дана тема уроку входить до складу загальної теми «Функції та їх властивості» і відповідає чинній програмі з математики рівня стандарту. Урок пройшов на достатньому рівні, перевірка домашнього завдання та актуалізація опорних знань були проведені у формі інтерактивних вправ «Знайди помилку», «Незакінчені речення», під час пояснення нової теми використовувались дидактичні матеріали та мультимедійний супровід  який сприяв кращому засвоєнню нового матеріалу, а також під час закріплення матеріалу учні самостійно розв’язували задачі.

У цілому урок був спрямований на формування математичної та процедурної компетентності ( уміння розв’язувати типові задачі).

Відкритий урок

         12 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Сурган Лариса Петрівна провела відкритий урок з предмета «Будівельне креслення» за темою: «Методи проеціювання. Комплексне креслення». Урок було проведено з учнями групи МШ-13, першого курсу, з професії «Муляр».

         Основною мотивацією заняття було формування в учнів усвідомлення необхідності засвоєння знань для досягнення кінцевого результату навчання професійної компетенції. Досягненню поставлених цілей сприяла наявність та використання поетапно: демонстрація презентації, опорних конспектів, графічної наочності, магнітної дошки з дидактичними матеріалами, робота в парах, рівневі завдання на етапі закріплення нового матеріалу, взаємоконтроль під час перевірки результатів виконання завдань. Завдання були сформульовані викладачем чітко та зрозуміло. Лариса Петрівна ставилася до учнів з повагою, розумінням, дотримувалась тактовності. Методи навчання і виховання були використанні викладачем  досить результативні, не складні, скоординовані.

         Сурган Лариса Петрівна дотримувалась дидактичних принципів навчання і виховання: активності наочності навчання, послідовності, доступності. Мета уроку була досягнута.

Відкритий урок з технологій малярних робіт

07 лютого 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» викладач Григор’єва Галина Дмитрівна провела інтегрований урок з технологій малярних робіт на тему: «Обклеювання поверхонь стін простими шпалерами із застосуванням синтетичних клеїв». Інтегрований урок передбачав розвиток творчої активності, перевантаження за рахунок переключення на різноманітні види діяльності, підвищення пізнавального інтересу, сприянню розвитку в учнів мислення, уваги, уяви.

Під час вивчення нового матеріалу були використанні плакати, опорні конспекти, кросворди, натуральні зразки клею, шпалер, а також демонстрація презентацій учнів. На  етапі закріплення матеріалу проведено гра «Зоряний час», «Дебрифінг». Основні завдання були сформульовані педагогом чітко та зрозуміло. Викладач  ставилася до учнів з повагою, розумінням, дотримувалась тактовності. Методи навчання і виховання, які були використанні викладачем були досить результативні, не складні, скоординовані.

Григор’єва Галина Дмитрівна дотримувалась дидактичних принципів навчання і виховання: активності наочності навчання, послідовності, доступності. Мета уроку була досягнута.

Відкритий урок з предмету фізика за темою «Сила Архімеду»

07 лютого 2019 відбувся відкритий урок з предмету фізика під керівництвом викладача Мацініної Ніни Іванівни за темою «Сила Архімеду»

Урок пройшов на достатньо високому рівні, був цікавим, змістовним, приближеним до життя з між предметними зв’язками з предметом математика. Учні були активні відповідали на запитання вирішували задачі на дошці, проводили опити.

Олімпіада з хімії

25 жовтня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшла олімпіада з хімії серед учнів ліцею І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у 2018/2019 навчальному році. Прийняти участь у І етапі учнівських олімпіад виявили бажання 16 учнів ліцею.

Учні, які краще за всіх знають хімію це:

– Цупріянова Єлизавета Анатолїївна – І місце (Е-61, ІІІ курс);

– Лютенко Микола Михайлович – ІІ місце (МШ-13, І курс);

– Абраменко Дмитро Олегович – ІІІ місце (МШ-13, І курс);

– Іванов Станіслав Юрійович – ІV місце (С-21, ІІ курс);

– Одинець Іван Євгенович – V місце (Ас-83, І курс).

Вітаємо переможців!

Олімпіада з математики

26 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Всього бажаючих прийняти участь в олімпіаді з математики виявили 31 учень І-ІІІ курсів.  Найкращими знавцями математики виявилися Кривенко Михайло Сергійович – І місце (Ас-63, ІІІ курс), Лютенко Микола Михайлович – ІІ місце (МШ-13, І курс), Сердюк Алевтина Олександрівна – ІІІ місце (ШМ-32, ІІІ курс), Іванов Станіслав Юрійович –ІVмісце (С-21, ІІ курс), Таратушка Данило Олександрович –V місце (Ас-63, ІІІ курс).

Вітаємо переможців!

Олімпіада з іноземної мови

29 жовтня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшла олімпіада з іноземної мови серед учнів ліцею І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у 2018/2019 навчальному році. Найкращі знання з англійської мови показали учні:

  • Приходько Максим Романович – І місце (Ас-73, ІІ курс);
  • Дубінін Дмитро Ілліч – ІІ місце (Е-81, І курс);
  • Сердюк Алевтина Олександрівна – ІІІ місце (ШМ-32, ІІІ курс);
  • Крупа Дмитро Анатолійович – ІІІ місце (Е-81, І курс);
  • Москвін Андрій Олександрович – ІУ місце (Ас-74, ІІ курс);
  • Григорук Дар’я Олексіївна – ІУ місце (МГШМ-22, ІІ курс.

Вітаємо переможців!

Олімпіада з фізики

30 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Найкращі знання показали учні, які посіли призові місця Таратушка Данило Олександрович- І місце (Ас-63, ІІІ курс), Цупріянова Єлизавета Анатолїївна- ІІ місце (Е-61, ІІІ курс), Мунтяну Денис Володимирович-ІІІ місце (Ас-63, ІІІ курс), Пахомов Сергій Володимирович- ІV місце (С-11, І курс), Нісіфоров Костянтин Юрійович –V місце (Ас-63, ІІІ курс), Сердюк Алевтина Олександрівна- V місце (ШМ-32, ІІІ курс),  Строєва Олена Віталіївна V місце (МГШМ-12, І курс).

Вітаємо переможців!

Переможець матиме можливість змагатися у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Обласний семінар-практикум викладачів інформатики  та інформаційних технологій  ПТНЗ Харківської області

16 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум викладачів інформатики та інформаційних технологій ПТНЗ Харківської області за темою «Інформаційно-комунікаційні  технології навчання – шлях до забезпечення якості організації навчально-виховного процесу»

Державна підсумкова атестація

Відповідно до робочого навчального плану та Положення про державну підсумкову атестацію  28.02.2017 відбулась Державна підсумкова атестація  з української мови  в гр.ШМ-32